رتبه‌بندی مردمی کالاهای سوپرمارکتی

اُکالارنک چیست؟

در مورد هر یک از محصولات سوپرمارکتی شما کدام برندها را دوست دارید و کدام را نمی پسندید؟ اُکالارنک بستری است تا تجربه های شخصی مثبت و منفی خودتان از برندهای مختلف یک محصول را با دیگران به اشتراک بگذارید و نظر دیگران را نیز مشاهده کنید. از 22 آذر تا 15 دی‌ماه در جشنواره اُکالا رنک شرکت کنید و برنده آیفون شوید.

شرط‌های شرکت در مسابقه

1-رأی دادن در اُکالارنک:

شما می توانید با گوشی موبایل یا کامپیوتر، در وبسایت اُکالارنک وارد شوید و رأی بدهید.

2-فالو کردن دو پیج اینستاگرام

@okalablog @okalaclub

روش‌های افزایش امتیاز

1- رأی دادن به محصولات هر دسته: 5 امتیاز

دقت کنید که با شرکت در نظرسنجی هر دسته بندی، تنها 5 امتیاز کسب می کنید، چه به یک کالا رأی داده باشید چه به تمامی کالاها در آن دسته بندی.

2- ثبت دلیل رأی: 20 امتیاز

شما می توانید بعد از رأی دادن به هر کالا روی دکمه ثبت دلیل کلیک کنید و دلیل رأی خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با مراجعه به پروفایل خودتان، رأی هایتان را مشاهده کنید (کلیدهای شماره 1 و 2 در تصویر) و برای هر یک از آنها دلیل دلیل ثبت کنید. به ازای هرکالایی که دلیل رأی ثبت بشود، 20 امتیاز کسب می کنید.

3- دعوت از دوستان: 50 امتیاز

شما می توانید با مراجعه به پروفایل خود، در قسمت امتیازهای من (کلید شماره 3 در تصویر) ، لینک اختصاصی دعوت از دوستان را مشاهده کنید. کافی است این لینک را کپی کنید (کلید شماره 4 در تصویر) برای دوستان خودتان بفرستید و آنها وارد اُکالارنک شوند. به محض ورود هر دوست، 50 امتیاز به امتیازات شما اضافه می شود.