داستان به وجود آمدن اکالا رنک:

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک صبحانه دورهمی دوستانه، پنیری را امتحان کرده باشید که طعم آن هنوز هم زیر دندانتان مانده باشد و با خودتان فکر کنید چقدر حیف که تا به حال این پنیر را مزه نکرده بودم! اکالارنک با همین هدف ایجاد شده است؛ ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم بهترین محصولات سوپرمارکتی را از نظر قیمت، کیفیت و مزه آن انتخاب کنید.
انتخاب کالاهای سوپرمارکتی به علت تنوع بالا در برند، قیمت، طعم و.. گاهی بسیار سخت میشود. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که برای مثال از ماست مصرفی خود ناراضی باشید و ندانید که کدام ماست را جایگزین آن کنید. ممکن است برای حل کردن این مشکل خود، سراغ آزمون و خطا بروید! این کار علاوه بر هزینه بالایی که دارد، ممکن است بسیار خسته کننده باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما کمک گرفتن از اکالا رنک است.

آیا رتبه بندی‌های اکالارنک صادقانه است؟

تلاش ما بر ارائه صادقانه رتبه بندی محصولات است. برخی از اقداماتی که برای تحقق این هدف انجام شده، به شرح زیر است:
• هر کس فقط و فقط یک بار میتواند به یک محصول رای مثبت یا رای منفی دهد.
• هر یک از شرکت کنندگان فقط با یک شماره موبایل فعال میتوانند رای دهند.
• تامین کنندگانی که مایل به انجام تبلیغات باشند، میتوانند تبلغات خود را در مکان های مشخص تبلیغاتی انجام دهند. ( آنها به هیچ وجه نمیتوانند در رتبه بندی محصولات تاثیرگذار باشند.)
• رای دهندگان علاوه بر رای دهی میتوانند در قسمت نظرات هم در خصوص ویژگی های یک محصول تبادل نظر کنند.

آیا همه محصولات موجود در بازار، در رتبه بندی اکالارنک وجود دارند؟

ما سعی کرده‌ایم تا تمامی محصولات شناخته شده دربازار و همچنین محصولات باکیفیتی که کمتر شناخته شده هستند، در لیست رتبه بندی ها قرار بگیرند. البته گاهی اوقات این موضوع باعث طولانی شدن بیش از اندازه لیست محصولات میشوند و فرایند رای دهی را دشوار میکنند. به همین دلیل در چنین شرایطی، فقط محصولاتی که واقعا از کیفیت مناسب برخوردار هستند، معرفی میشوند. با این وجود ما همیشه از پیشنهادهای شما عزیزان استقبال میکنیم. محصولات مورد نظرخود که در لیست محصولات اکالارنک وجود ندارند، در فرم تماس با ما برایمان ارسال کنید.
در متن بالا سعی کردیم که به سوالات اساسی درباره اکالارنک پاسخ دهیم. برای مشاهده سوال و جواب‌های بیشتر، به بخش سوالات متداول مراجعه کنید.

دوستان خود را به این نظرسنجی دعوت کنید