۱- اکالا رنک چیست؟

اکالارنک بستری است تا مصرف کنندگانِ محصولات سوپرمارکتی، بتوانند باکیفیت ترین محصولات را براساس نظرسنجی‌های صادقانه مردم ببینند.

۲- آیا محصولی که تامین کننده آن پول بیشتری بدهد، در جایگاه بالاتری دیده میشود؟

تامین‌کنندگانی که قصد انجام تبلیغات در اکالارنک را دارند، فقط می‌توانند در بسترهای تبلیغاتی مشخص شده، اقدام به تبلیغات کنند و به هیچ وجه نمی‌توانند در رتبه بندی محصولات تاثیرگذار باشند.

۳- چرا نمتیوانم رای بدهم؟

به دلیل تاکید بر جمع آوری صادقانه رای‌ها، هر فرد فقط با ثبت یک شماره تلفن معتبر می‌تواند اقدام به رای دهی کند. اگر تاکنون در اکالارنک ثبت نام نکرده‌اید، ابتدا باید نسبت به ثبت نام و کامل کردن پروفایل خود اقدام کنید و سپس وارد صفحه رای گیری شوید.

۴- به چند محصول میتوان هم زمان رای داد؟

به هر تعداد از محصولاتی که میخواهید میتوانید رای مثبت یا منفی دهید. در صورتی که به یک محصول دو بار رای دهید، رای دوم شما محاسبه نمیشود.

۵- چرا محصولی که بیشترین رای مثبت را دارد، رتبه ۱ دیده نمی‌شود؟

معیار رتبه‌بندی محصولات، اختلاف بین رای های مثبت و منفی است. اگر محصولی با وجود بیشترین رای مثبت، در بالاترین جایگاه دیده نمیشود، به این دلیل است که علاوه بر تعداد بالای رای مثبت، رای های منفی زیادی هم دارد.

۶- چرا محصول مورد نظر من در لیست رای دهی وجود ندارد؟

دربرخی از دسته بندی‌ها، به علت طولانی شدن لیست محصولات، به تعدادی از محصولات منتخب اکتفا کرده ایم. در برخی موارد هم ممکن است به دلایل دیگر بارگذاری یک محصول خاص، از قلم افتاده باشد. لطفا در صورت مشاهده این وضیعیت، از طریق صفحه تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

دوستان خود را به این نظرسنجی دعوت کنید